Top 5 transfera u PL koji se čekaju do 31. u ponoć!

0
3946
Foto: Skrinšot

Do kraja prelaznog roka ostalo je još manje od 48 sati, a pojedini premijerligaši pokušaće da završe još neka važna pojačanja.

Godinama unazad engleski klubovi umeju da iznenade u minut do ponoći, pa se očekuje da tako bude i ovog leta.

Izdvojili smo top 5 potencijalnih transfera koji su vrlo mogući do utorka uveče.

Žul Kunde – Čelsi

Kurt Zuma je otišao u Vest Hem za 30 miliona evra i tako se otvorila mogućnost da Čelsi konačno dovede Žula Kundea. On nije igrao za vikend za Sevilju, želi u Čelsi, ali mora i sportski direktor Monći da mu pronađe zamenu. Mi verujemo da su šanse preko 90% da Kunde potpiše za Čelsi.

Saul Nigez – Čelsi/Mančester Junajted

Saul je takođe ostao na klupi u nedelju protiv Viljareala, ušao je u finišu, Dijego Simeone veruje da je on igrač koji može da popuni kasu. Atletiko je doveo Rodriga De Pola i to mu otvara mogućnost prodaje Saula. Pominjali su se Čelsi i Junajted, opcije su pozajmica sa otkupom narednog leta. Ipak, Čelsiju je prioritet bio Kunde, a Junajtedu je iskočio Ronaldo, pa su to bili prioriteti. Ipak, i Čelsiju, a naročito Junajtedu, potreban je igrač poput Saula, tako da ništa nije nemoguće.

Husem Auar – Totenhem

U igri je bio i Arsenal, ali se on okrenuo Martinu Odegoru. Totenhemu bi dobro došao jedan ovakav plej i vezista ofanzivnih karakteristika. Lion veruje da može da ga proda za najviše novca od svih svojih igrača, opcija sa pozajmicom, ali uz obavezan otkup, takođe nije isključena.

Nikola Vlašić – Vest Hem

Hrvat je dogovorio lične uslove i on ne predstavlja problem. Vest Hem i CSKA pregovaraju oko obeštećenja, koje će iznositi verovatno 30 miliona evra. Ovo je najizvesniji transfer koji bi mogao da se dogodi i realizuje do kraja roka.

Emerson Rojal – Totenhem

Totenhem je tokom vikenda poslao ponudu od 20 miliona evra + Orije, ali je Barselona glatko odbila. Pouzdani izvori iz Katalonije tvrde da klub ne želi da proda Brazilca, ali je spremna ako Totenhem baš, baš razbije kasu. Ponuda od 30 miliona evra još kako bi bila razmotrena. Iako ni Brazilac ne želi da ode, jer je tek stigao iz Betisa za devet miliona evra, Barsina loša finansijska situacija mogla bi da prelomi u pregovorima.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here