“Teško je objasniti, pravimo grešku za greškom…”

0
199832

Fudbaleri Evertona su juče poraženi na Gudisonu od ekipe Votforda, rezultat je bio 2:5 za “Stršljenove”.

Popularne “Karamele” su sve do desetak minuta pred kraj meča imale prednost, a onda je usledio potpuni šok i neobjašnjiv epilog situacije. Votford je u razmaku od svega 13 minuta postigao četiri pogotka. Rafa Benitez, šef stručnog štaba Evertona, imao je šta da kaže posle razočaravajućeg rezultata.

BRENTFORD – LESTER X (3.30)

Teško je objasniti, vodili smo 2:1 a zatim smo, u samo nekoliko minuta, primili toliko golova da je to jednostavno previše komplikovano da bih shvatio. Greška za greškom, poklanjali smo im veru i nadu, kao i šanse koje su dobro znali da iskoriste. Kada pobeđujete, onda morate pronaći balans i način kako da završite taj posao. Sve je bilo odlično, publika je neprestano navijala, a onda se dogodilo to što ste videli, neobjašnjivo naprosto, toliko šansi. Izgubili smo samopouzdanje. Još jednom da ponovim, toliko grešaka… Rišarlison se vratio i postigao pogodak, ali je sve to brzo zaboravljeno nakon ovakvog rezultata. Spremićemo se najbolje što možemo za sledeći meč – rekao je Benitez.