Mitar asistent, ali danas je slavio Veljko Paunović!

0
64
veljko paunović

U sudaru Aleksandra Mitrovića i Veljka Paunovića, fudbaleri Redinga pobedili su Fulam u gostima rezultatom 2:1 u osmom kolu Čempionšipa.

Reding je danas šokirao Fulam, pošto je prvo 19. minutu Edžaria iskoristio asistenciju Svifta za 0:1.

Isti igrač je u 53. minutu postigao i svoj drugi pogodak, nakon asistencije Alena Halilovića.

Fulam je u finišu uspeo da smanji rezultat, Mitrović je bio asistent, a strelac Muniz Rodrigo, igrao se 86. minut.

TOTENHEM – ČELSI 2 (1,85)

Fulam je na sve načine pokušavao da dođe makar do boda, imali su domaći čak 25 udaraca ka golu, ali je Paunov Reding uspeo da sačuva prednosti i osvoji velika tri boda.

Fulam je propustio priliku da ostane lider na tabeli, sada ima 16 bodova, dva manje od Bornmuta, dok je Reding skočio ka sredini sa 10 bodova.