Liga kup drugi deo: Iznenađenje na Old Trafordu, Čelsi se provukao

0
91

Za razliku od prethodne večeri u ovom takmičenju, večeras nije bilo previše uzbuđenja na terenima u Engleskoj u okviru Liga kupa.

U prvoj utakmici današnjeg programa Brajton je rutinski savladao Svonsi. Dva gola je zabeležio Aron Konoli a dve asistencije Aleksis Mekalister.

Arsenal je na Emiratima poprilično lako savladao Vimbldon. Iako je sve do 77. minuta bilo samo 1-0 za “tobdžije”, gosti nisu ozbiljnije pretili, šta više nisu imali ni šut u okvir gola čitavu utakmicu.

ARSENAL – TOTENHEM GG&3+ (2.40)

Lester je odigrao jednu poprilično tvrdu utakmicu sa ekipom Milvola ali su golovima Lukmana i Ihenača uspeli da probiju bedem londonskog kluba.

Ole Gunar Solskjer i Mančester Junajted su završili poteru za jednim od četiri trofeja koje mogu osvojiti ove sezone. Na Old Trafordu ih je porazio Vest Hem golom Lanzinija u devetom minutu.

Takođe su viđene i dve penal serije. U prvoj na Molinjuu, Totenhem je pobedio Vulvse nakon što su Neveš, Dendoker i Koudi promašili tri penala u seriji dok za “pevce” samo Hojberg nije realizovao jedanaesterac. U regularno delu smo imali priliku da vidimo goleadu koja je završena rezultatom 2:2.

Na Stamford Bridžu je Čelsi dobio Aston Vilu. Penale za Vilu su promašili Nakamba i Jang dok je za Čelsi bio neprecizan Čilvel. Regularan deo meča zavšen je rezultatom 1:1 golivma Vernera za domaćina odnosno Arčera za goste.