Premijerligaš produžio ugovore sa dvojicom napadača.
Barnli je potvrdio da je sa Džejom Rodrigezom i Matejom Vidrom potpisao nove jednogodišnje ugovore do 2022. godine. Obojici su trenutni ugovori isticali na kraju sezone i Šon Dajč je želeo da ih zadrži u ekipi još 12 meseci.
Tottenham Hotspur – Ludogorets 5+ – Gosti oslabljeni dolaze u London!
Džej Rodrigez je u Barnli došao prošlog leta iz Vest Bromvič Albiona. U prošloj sezoni je na 36 utakmica postigao osam golova, dok se na startu ove još uvek nije upisao u listu strelaca. Matej Vidra potpisan je godinu dana ranije iz Derbi Kauntija. U prve dve sezone postigao je tri gola, ali je veliku većinu utakmica počinjao sa klupe.
Barnli je u ponedeljak upisao prvu premijerligašku pobedu trijumfom nad Kristal Palasom sa 1:0. U narednom periodu predstoji im težak raspored, s obzirom da u naredna tri kola igraju protiv Mančester Sitija, Evertona i Arsenala.