Ragnik: Ne daš gol ekipi koja je primila tri od Barnlija? Ne zaslužuješ LŠ!

0
604

Menadžer Mančester Junajteda Ralf Ragnik veruje da njegovi fudbaleri ne zaslužuju da igraju u Ligi šampiona sledeće sezone, ako do kraja sezone budu nastavili da igraju kao protiv Evertona.

Junajted je u subotu na “Gudisonu” izgubio od Evertona rezultatom 1:0 i udaljio se od plasmana u Ligu šampiona, pošto je sada tek sedmi na tabeli.

MANČESTER SITI – LIVERPUL GG&3+ (1.98)

Ako budemo igrali kao sada, onda to i ne zaslužujemo. Igrači bi trebalo da žele da igraju u medjunarodnim takmičenjima, ako je moguće u Ligi šampiona. Ako želite da se plasirate u Evropu, onda bi trebalo da postignete gol za 95 minuta u ovakim utakmicama – rekao je Ragnik i nastavio:

Uz svo poštovanje Evertonu, pošto ima dobar tim, ali ako ne postignete gol protiv tima koji je primio tri gola od Barnlija, ne možete da očekujete da izvučete nešto iz utakmice. Prvih 25 minuta smo kontrolisali utakmicu, a to vreme nismo uspeli da iskoristimo da napravimo prednost. Mogli ste da osetite da se Everton raspada posle tog rezultata protiv Barnlija. Sasvim logično nisu bili puni samopouzdanja, ali mi to nismo uspeli da iskoristimo – naglasio je Ragnik.