Liverpul će zapamtiti Stevana Jovetića, vratio se VVD!

0
2887

U prijateljskoj utakmici na pripremama u Austriji, Liverpul je izgubio od Herte rezultatom 4:3.

Meč je obeležio Stevan Jovetić, koji je u igru ušao u 61. minutu, a potom postigao dva gola, u 66. i 80. za veliku pobedu Herte.

Tim iz Berlina je odlično otvorio utakmicu i brzo stekao dva gola prednosti. U 21. minutu pogodio Askasibar, a u 31. Serdar je duplirao vođstvo.

Ipak, golovima Manea u 37. i Minamina u 42. minutu, Liverpul je uspeo da se vrati u meč, a rezultat 2:2 bio je i na poluvremenu.

Jirgen Klop je tokom drugog poluvremena promenio kompletan tim, a vest dana jeste povratak Virdžila van Dajka, koji je u 69. minutu zamenio Filipsa, u istom trenutku kada je ušao i drugi povratnik, Džo Gomez umesto Vilijamsa.

Ipak, njihov povratak pokvario je sjajni Jovetić sa dva gola za 4:2, pa je u 88. Okslejd-Čemberlen pogodio samo za utešnih 4:3.

Liverpul: Keler – TAA, Konate, Matip, Cimikas – Milner, Keita, Eliot – Mane, Salah, Minamino. Igrali su još: Adrijan, Robertson, Džouns, Vilijams, Filips, Oks, Klarkson, Gordon, Žota, Morton, N. Vilijams, Van Dajk, Džo Gomez.