Benrahma uništio Hektora, Fulam se ponovo obrukao

0
855
brentford i fulam
Photo: Twitter/BrentfordFC

Lokalni derbi u Liga kupu pripao je drugoligašu.

U reprizi finala plej-ofa Čempionšipa Brentford se revanširao Fulamu u četvrtoj rundi Liga kupa i fino ga je ponizio. Na svom novom stadionu drugoligaš je ponovo udario šamar Skotu Parkeru, njegovoj ekipi, a posebno komičnoj odbrani savladavši ih sa 3:0.

Rotirao je Fulam, ali je rotirao i Brentford. Nije bilo Mitra kod gostiju, ali je bilo Serija, Nokarta, Kamare, Hektora, novih pojačanja Robinsona i Aline, igrao je i Kebano.

Fulam je nastavio sa očajnom odbranom i ponovo je vadio tri puta loptu iz mreže. Drugi put u samo par dana.

Potez večerašnjeg meča bio je dribling Saida Benrahme koji je ponizio Majkla Hektora i postigao treći gol za svoju ekipu, drugi na meču, za potvrdu prolaza u narednu rundu.

Skot Parker ističe veliku kandidaturu za prvi otkaz u sezoni.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here